Jogging with Lydiard

0

Jogging with Lydiard
Autoriai: Arthur Lydiard, Garth Gilmour

Sakoma, kad Arthur Lydiard, kilęs iš Naujosios Zelandijos, yra didis 20 amžiaus bėgimo treneris, pakeitęs pasaulio supratimą apie bėgimą. Nors knyga parašyta daugiau nei prieš 30 metų, nėra nei vieno bėgimo trenerio, kuris nebūtų ją vartęs ar naudojęs autoriaus metodikų. Dirbate sėdimą darbą, žvilgsnis įbestas į kompiuterio ekraną, o rankoje dar ir sumuštinis - tai dabartinė daugelio iš mūsų kasdienybė. Perskaitykite kelis puslapius, ir jums atsiras noras ištraukti iš spintos senus bėgimo batelius. Prisiminsite, kokios dar visai neseniai buvo lengvos kojos, tiesiog skaitydami ir praktikoje išbandydami, jūs pasijusite jaunesniais ir stipresniais. Sveikata - brangiausias mūsų turtas, o sportuoti niekada nevėlu. Ir galbūt jūs įveiksite ne tik pirmus kilometrus, bet ir bėgimo maratono distanciją. Knygoje pateiktos treniruočių schemos, kurios padės ne tik pradedančiajam, bet ir sportininkui „su stažu“. Būtent pagal tas schemas autorius užaugino ne vieną olimpinį čempioną.

Autorius labiau akcentuoja ištvermės bėgimo techniką, greitį nukeldamas į antrą planą. O tai reiškia, kad bėgti gali visi… Knygoje rasite informacijos apie bėgimo taktiką, kūno temperatūrą, bėgimo takelių salėje pliusus ir minusus. Autorius taip pat kalba ir apie mitybą.

Save priskirčiau prie sportininkų mėgėjų. Skaitydamas šią knygą, atradau naujų dalykų, labai tinkančių sportuojant.

DALINTIS
Verslininkas, jaunystėje aktyviai sportavęs, o vėliau, po 2008-ųjų metų krizės, pakeitęs gyvenimo būdą ir vėl grįžęs į aktyvų sportą. Daugelio Lietuvos ir užsienio šalių varžybų dalyvis, rekordų iniciatorius. Savo patirtimi ir surinktu varžybų bagažu galintis patarti, kaip išvengti nereikalingų traumų ir pasekmių.

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI