Naudojimosi taisyklės

Cosport yra informacinio ir rekomendacinio pobūdžio portalas. Informacija negali būti taikoma gydymui ar kitais medicininiais tikslais. Stengiamės, kad visa medžiaga būtų pateikta tiksli, bet negalime užtikrinti 100% tikslumo ir neatsakome už naudojimosi informacija padarinius.

Mes ir kiti Turinio teikėjai pasiliekame visas autorines teises ir kitas nuosavybės teises į bet kokį Tinklalapio Turinį, Tinklalapio dizainą (layout) ir naudojamą programinę įrangą.

Griežtai draudžiama Cosport paskelbtą informaciją panaudoti kitose svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti cosport.lt kaip šaltinį, pavyzdžiui, įkeliant tokį HTML kodą:

<a href=“http://cosport.lt“><img class=“alignnone size-full wp-image-542″ src=“http://cosport.lt/wp-content/uploads/logo_148.png“ alt=“cosport.lt“ /></a>
Vaizdas bus toks:

Tuo atveju, jei patalpinate Tinklalapyje tam tikrą informaciją (komentarus, nuomones, nuotraukas, video ar kitą informaciją), Jūs tuo pačiu suteikiate mums neišimtinę, visur ir visam laikui galiojančią teisę šį turinį bet kokiu būdu naudoti, kopijuoti, padaryti jį viešai prieinamu ar išimti iš Tinklalapio.

Cosport turi nuorodas į įvairius šaltinius ir svetaines visame pasaulyje. Pastarųjų Cosport nekontroliuoja ir negali garantuoti jų turinio tikslumo ir pagrįstumo. Cosport neatsako už vartotojų atsiliepimus ir komentarus (pastabas apie pateiktą medžiagą).