2017 metų bėgimo, dviračių, orientavimosi ir kitų varžybų bei renginių kalendorius

Paprasčiausias variantas turėti šį kalendorių savo telefone - įsidiegti programėlę! Kalendoriaus KEY: ks2dc4bc09c74c1d3d.

Jei peržiūrėdami šį puslapį telefone ar planšetėje nematote viso kalendoriaus, spauskite šią nuorodą.

kalendorius-sichronizuotiPristatome naują, bendrą, patogų ir paprastą Lietuvoje ir jos kaimynystėje vykstančių bėgimo, dviračių, duatlonų, triatlonų, orientavimosi, žygių, žiemos ir kitų sporto renginių kalendorių internete, kurį lengva turėti telefone visada po ranka arba susieti su savo Google, Android, Apple, Outlook ar kita paskyra/programa ir visada matyti renginių tvarkaraštį savo asmeniniame kalendoriuje. Galite pasirinkti sinchronizuoti sporto šakas po vieną (taip patogiau dėl automatinių skirtingų spalvų) arba tiesiog visą kalendorių. Šios funkcijos ieškokite kalendoriaus meniu dešinėje viršuje - iCalendar Feeds.
Angliškas aprašymas, kaip sinchronizuoti su skirtingomis sistemos - šioje nuorodoje.
google-kalendorius-instrukcijaGoogle Calendar instrukcija rasite čia. Trumpai: pagrindiniame Google kalendoriaus lange ieškokite Other calendars, spustelėję pasirinkite Add by URL ir įkopijuokite norimas nuorodas iš iCalendar Feed arba esančias žemiau. Telefone, Google kalendoriuje, informacija atsiras automatiškai, tik programėlės nustatymuose gali reikėti ją įjungti rankiniu būdu.

Taip pat galite užsisakyti pranešimus (iCalendar Feeds -> Notifications) į el. paštą pasirinktinai: apie naujas varžybas, apie jų pakeitimus arba apie visus pokyčius kalendoriuje.

Kalendorius nuolat atnaujinamas, todėl iš visų prašome pastabų, pasiūlymų ar papildomos informacijos apie planuojamus renginius. Parašykite mums el. paštu: info@cosport.lt. Mus taip pat rasite https://www.facebook.com/cosport.lt/