Olimp AAKG 1250 Extreme 120 kaps.

Olimp AAKG 1250 Extreme - specialus aminorūgšties arginino papildas iš arginino alfa ketoglutarato.

Tyrimai rodo, kad vartojant argininą padidėja aerobinis fizinis pajėgumas dėl sparčiau energijos gamybai naudojamų riebalų atsargų. Jis taip pat dalyvauja daugelio biologiškai aktyvių medžiagų sintezėje, tame tarpe ir kreatino gamyboje.

Be arginino neįmanoma azoto oksido gamyba organizme. Azoto oksidas saugo širdį, stimuliuoja smegenų veiklą, naikina bakterijas. Trūkstant arginino, susergama tokiomis ligomis kaip: hipertonija, atminties susilpnėjimas, nerviniai ir psichiniai sutrikimai, imuniteto susilpnėjimas, lytinės sistemos (net iki impotencijos) funkciniai sutrikimai, augimo ir lytinio vystymosi sutrikimai. Argininą naudoti būtina ir tiems, kurie rūpinasi savo ilgaamžiškumu ir grožiu.

PAPILDĄ GALITE ĮSIGYTI PARDUOTUVĖJhttp://fitcult.lt/PAPILDAI/AMINO-RUGSTYS/ARGININAS

 Deguonies įsisavinimo (VO2max) skirtumas tarp vartojusiųjų L-argininą (ARG) ir placebo (PBO)Maksimalios bėgimo distancijos iki išsekimo skirtumas tarp vartojusiųjų L-argininą (ARG) ir placebo (PBO).


VARTOJIMAS: 1 kapsulę prieš treniruotę ir po jos arba prieš miegą. Tiems, kas nori pagerinti seksualinę funkciją, 1-2 kapsules prieš lytinį aktą.

Sudėtis1 kapsulė
Arginine alpha ketoglutarate (AAKG)
1250 mg


Rašyti vertinimą

Pastaba: HTML neverčiamas!
    Blogas           Geras

  • Prekės ženklas: Olimp
  • Produkto kodas: AAKG 1250 Extreme
  • Būsena: Įsigykite fitcult.lt
  • 19.00€
  • Be mokesčių: 19.00€

Žymos: argininas, AAKG, vyrams, varžyboms, širdžiai