Olimp AAKG 7500 Extreme Shot

Olimp AAKG 7500 Extreme Shot - aminorūgšties arginino papildas iš arginino alfa ketoglutarato (AAKG).

Tyrimai rodo, kad vartojant L-argininą padidėja aerobinis fizinis pajėgumas dėl sparčiau energijos gamybai naudojamų riebalų atsargų. Jis taip pat dalyvauja daugelio biologiškai aktyvių medžiagų sintezėje, tame tarpe ir kreatino gamyboje.

Be arginino neįmanoma azoto oksido gamyba organizme. Azoto oksidas saugo širdį, stimuliuoja smegenų veiklą, naikina bakterijas. Trūkstant arginino, susergama tokiomis ligomis kaip: hipertonija, atminties susilpnėjimas, nerviniai ir psichiniai sutrikimai, imuniteto susilpnėjimas, lytinės sistemos (net iki impotencijos) funkciniai sutrikimai, augimo ir lytinio vystymosi sutrikimai. Argininą naudoti būtina ir tiems, kurie rūpinasi savo ilgaamžiškumu ir grožiu.

AAKG 7500 Extreme Shot sudėtyje turi mega dozę skysto, labai lengvai ir greitai įsisavinamo arginino.

PAPILDĄ GALITE ĮSIGYTI PARDUOTUVĖJhttp://fitcult.lt/PAPILDAI/AMINO-RUGSTYS/ARGININAS

 Deguonies įsisavinimo (VO2max) skirtumas tarp vartojusiųjų L-argininą (ARG) ir placebo (PBO)Maksimalios bėgimo distancijos iki išsekimo skirtumas tarp vartojusiųjų L-argininą (ARG) ir placebo (PBO).

SKONIS: greipfrutų/vyšnių.

VARTOJIMAS: 1 porcija (pusė ampulės - 12,5 ml) prieš sportą arba lytinį aktą. Atidarytą ampulę laikyti šaldytuve ne ilgiau kaip 24 valandas.


Sudėtis1 ampulė (25 ml)
Arginine alpha ketoglutarate (AAKG)
7500 mg


Rašyti vertinimą

Pastaba: HTML neverčiamas!
    Blogas           Geras

  • Prekės ženklas: Olimp
  • Produkto kodas: AAKG 7500 Extreme Shot
  • Būsena: Įsigykite fitcult.lt
  • 2.00€
  • Be mokesčių: 2.00€

Žymos: argininas, AAKG, vyrams, varžyboms, širdžiai